Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile okullar arası 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kros yarışması düzenlendi

Koşu; Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler olmak üzere 6 kategoride gerçekleşti.

Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile okullar arası 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kros yarışması düzenlendi
  • Ekonomi
  • 16 Mayıs 2024 18:49
  • Küçükçekmece Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile okullar arası 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kros yarışması düzenlendi için yorumlar kapalı
  • 42
REKLAM ALANI

Koşu; Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler olmak üzere 6 kategoride gerçekleşti. Yarışma sonunda dereceye girenlere kupa ve madalya takdim edildi.

DERECEYE GİRENLER

Küçük Kızlar

1-      Jinda Efsun Gökdemir –  Söğütlüçeşme Ortaokulu

2-      Rojbin Kurt – Yunus Emre Ortaokulu

3-      Nisa Kerimoğlu – TOKİ Avrupa Konutları Ortaokulu

Küçük Erkekler

1-      Siraç Sevinç – Söğütlüçeşme Ortaokulu

2-      Buğra Çelik – Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

3-      Talha Bekçi – Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu

Yıldız Kızlar

1-      Toprak Güneri – Söğütlüçeşme Ortaokulu

2-      HiraNur Toy – Söğütlüçeşme Ortaokulu

3-      Elif Şen – Söğütlüçeşme Ortaokulu

Yıldız Erkekler

1-      Ahmet Abdullah – Söğütlüçeşme Ortaokulu

2-      Abdül Cabbar Abdullah – Söğütlüçeşme Ortaokulu

3-      Aras Özen – Melikşah Ortaokulu

Genç Kızlar

1-      Tuğba Duran – Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2-      Ecrin Karaoğlan – Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3-      Esmanur Teke – Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi

Genç Erkekler

1-      Emirhan Sönmez – TOKİ Atakent Spor Lisesi

2-      Utku Öztürk – TOKİ Atakent Spor Lisesi

3-      Yiğit Önata – Dr. Oktay Duran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

REKLAM ALANI
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ